O nás

 JAK TO VŠECHNO ZAČALO .....

Začínali jsme tak, jako většina začátečníků. Psal se rok 2006 a s příchodem prvního dítěte, syna Kubíka, nastaly velké změny. Odešla jsem z advokacie a trochu se doma nudila. Při návštěvě kamarádky v Anglii jsem zahlédla nádherný bronzový odlitek maličké nožičky Mii a zatoužila jsem mít stejnou památku. Po návratu domů jsem však nic takového v Čechách nenašla, a tak jsem si objednala sadu pro 3D odlitek ze zahraničí. Pak už jen následovaly otázky kamarádek, kde se to dá koupit .......

 

V době, kdy malý Kubík spinkal, já jsem trávila čas ve sklepě (tentokrát to není garáž:-)) a zkoušela různé materiály z čeho by se dala dělat forma, pak přišlo na řadu sáčkování a pár prvních objednávek pro své známé a jejich známé… . Před Vánocemi roku 2007 jsem si dala první inzerát v časopisu Maminka a odjela trávit vánoční čas do Jizerských hor.

 

V době neexistence chytrých telefonů byl člověk na dovolené zproštěn neustálého on-line připojení a kontrolování emailů.

 Jedno odpoledne po lyžování jsem si zašla na chvilku do internet kavárny. Když jsem otevřela web, nejdříve jsem si myslela, že se někde stala nějaké systémová chyba. V tabulce s přehledem objednávek   bylo více jak 100 kupujících zákazníků a já rychle balila a jela domů do „sklepa“ připravovat své první výrobky pro naše nové zákazníky. 

 

Odlitky se k mému překvapení stávaly stále oblíbenější, a tak jsem hledala, jak postupovat dále. Hledala jsem místo, kde vyrábět, a přitom na pozadí jsem měla představu dát práci lidem, kteří to potřebují o něco více než jiní.  Našla jsem. Výroba a expedice se přesunuly do chráněné dílny v Sedlčanech, kde jsou k mé veliké radosti dodnes. Spolupráce se Zdenou Chlastákovou, vedoucí chráněné dílky Mela o.p.s. je dodnes vynikající a já ji tímto děkuji a těším se další společné roky. 

 

Na projektu dlouhodobě spolupracuje i Simona Šimonovská, která je mou pravou rukou a super kamarádkou. Práce nás baví a přináší nám i nová dobrodružství a přátelství.

 

Těší nás, že Vám přinášíme České výrobky vyráběné v Chráněné dílně a že jejich prostřednictvím spoluvytváříme pocity radosti a potěšení, jenž nám i Vám v podobě 3D vzpomínky zůstanou na celý život.

Petra Drvoštěpová

Zpět do obchodu