Levadulový třpytivý olej v hodnotě 499 Kč a doprava zdarma! Ke všem nákupům nad 2500 Kč do vyprodání zásob.

O nás

 JAK TO VŠECHNO ZAČALO .....

Začínali jsme tak, jako většina začátečníků. Psal se rok 2006 a s příchodem prvního dítěte, syna Kubíka, nastaly velké změny. Odešla jsem z advokacie a trochu se doma nudila. Při návštěvě kamarádky v Anglii jsem zahlédla nádherný bronzový odlitek maličké nožičky Mii a zatoužila jsem mít stejnou památku. Po návratu domů jsem však nic takového v Čechách nenašla, a tak jsem si objednala sadu pro 3D odlitek ze zahraničí. Pak už jen následovaly otázky kamarádek, kde se to dá koupit .......

 

V době, kdy malý Kubík spinkal, já jsem trávila čas ve sklepě (tentokrát to není garáž:-)) a zkoušela různé materiály z čeho by se dala dělat forma, pak přišlo na řadu sáčkování a pár prvních objednávek pro své známé a jejich známé… . Před Vánocemi roku 2007 jsem si dala první inzerát v časopisu Maminka a odjela trávit vánoční čas do Jizerských hor.

 

V době neexistence chytrých telefonů byl člověk na dovolené zproštěn neustálého on-line připojení a kontrolování emailů.

 Jedno odpoledne po lyžování jsem si zašla na chvilku do internet kavárny. Když jsem otevřela web, nejdříve jsem si myslela, že se někde stala nějaké systémová chyba. V tabulce s přehledem objednávek   bylo více jak 100 kupujících zákazníků a já rychle balila a jela domů do „sklepa“ připravovat své první výrobky pro naše nové zákazníky. 

 

Odlitky se k mému překvapení stávaly stále oblíbenější, a tak jsem hledala, jak postupovat dále. Hledala jsem místo, kde vyrábět, a přitom na pozadí jsem měla představu dát práci lidem, kteří to potřebují o něco více než jiní.  Našla jsem. Výroba a expedice se přesunuly do chráněné dílny v Sedlčanech, kde jsou k mé veliké radosti dodnes. Spolupráce se Zdenou Chlastákovou, vedoucí chráněné dílky Mela o.p.s. je dodnes vynikající a já ji tímto děkuji a těším se další společné roky. 

 

Na projektu dlouhodobě spolupracuje i Simona Šimonovská, která je mou pravou rukou a super kamarádkou. Práce nás baví a přináší nám i nová dobrodružství a přátelství.

 

Těší nás, že Vám přinášíme České výrobky vyráběné v Chráněné dílně a že jejich prostřednictvím spoluvytváříme pocity radosti a potěšení, jenž nám i Vám v podobě 3D vzpomínky zůstanou na celý život.

Petra Drvoštěpová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení