Levadulový třpytivý olej v hodnotě 499 Kč a doprava zdarma! Ke všem nákupům nad 2500 Kč do vyprodání zásob.

3D otiskovací sada s rámečkem

3D otiskovací sada s rámečkem

Bílý rámeček se dvěma okénky  pro fotografii a otisk nožičky nebo ručičky miminka . Součástí sady je rámeček o velikosti 210 mm x 160 mm, sada pro vytvoření otisku / hypoalergenní otiskovací hmota a váleček/, dvě barevná pozadí v modré a růžové barvě pod fotografii a otisk. Otisk se na paspartu uchytí přiloženými lepítky.

Vytvoření otisku je snadné, rychlé a naprosto bezpečné pro dětskou pokožku. Kvalitní otiskovací hmota umožní zachytit i velmi jemnou kresbu pokožky a Vy tak získáte celoživotní vzpomínkou, případně krásný dárek pro Vaše blízké. Zasklené rámečky jsou vyráběny speciálně pro tyto účely, jsou dostatečně hluboké a vždy zasklené.

Skladem
Kód: O2
835 Kč
Kategorie: Otisky
3D otisk s rameckem
Novinka Tip

Jak na to?

1. Zpracujte a vyválejte hmotu, aby byla pružná a vláčná.

2. Zatlačte do hmoty ručku nebo nožku miminka, poté ji opatrně vyndejte a omyjte.

3. A je to! Hmotu už jen ořízněte do tvaru, který se vejde do rámečku. Během 24 hodin otisk uschne a ztvrdne. Na paspartu v rámečku ho uchytíte lepítky.

Celoživotní vzpomínku si vystavte tam, kde vám bude dělat radost.


V balíčku najdete:
hypoalergenní otiskovací hmota
dřevěný dvojitý rámeček spojený pantem (vnější rozměr jednoho rámečku: 21 x 16 cm, hloubka: 2 cm, vnitřní rozměr: 17 x 12 cm), rámeček obsahuje i sklo
1 pasparta s výřezy
pasparty (vhodné pro chlapečky i holčičky)
oboustranná lepítka na přichycení otisku
dřevěný váleček
návod k použití

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení