3D ZÁKLADNÍ SADA PRO ODLITEK 3D odlitek základni sada

3D základní odlévací sada obsahuje:

150 g materiálu na zhotovení formy
150 g odlévacího prášku
návod k použití

 

S 3D základní odlévací sadou si můžete zhotovit odlitek nožičky nebo ručičky miminka. V sadě je materiál na dva odlitky pro novorozence až do cca 6-ti měsíců věku. 

S odlitkem od WAWA BABY zachytíte i tu nejjemnější kresbu pokožky miminka a navždy si ji uchováte. Materiály jsou testovány SZÚ a jsou tak pro Vaše miminko absolutně bezpečné. Hmoty od nás jsou hypoalergenní a jelikož se jedná o českou výrobu, tak máte zaručeno bezpečí a kvalitu všech  materiálů. 

Momentálně nedostupné
Kód: ZS
359 Kč

Jak na to?

1. Nejprve vytvoříte formu na odlitek – materiál smícháte se studenou vodou v poměru 60 g prášku na 210 ml vody. Mícháte zhruba 30 sekund tak, aby se prášek úplně rozpustil, směs bude mít fialovou barvu.

2. Nalijete ji do misky (např. vaničky od másla nebo tvarohu), směs začne pozvolna růžovět.

3. Nožičku miminka ponoříte do hmoty tak, aby se nikde nedotýkala stěn mističky a necháte ji ve směsi cca 60 sekund. Hmota postupně světlá a bělá, asi po minutě ztvrdne. Prstem můžete zkontrolovat na povrchu, zda je hmota dostatečně tvrdá a pokud ano, můžete miminku pacičku pomalým tahem vytáhnout a omýt ji. Nebojte se, hmota je dostatečně pružná.

Vytvořenou formu na odlitek použijte k vylití odlévacím práškem do dvou hodin.

4. Smícháte 75 g prášku a 50 ml vody (konzistence bude připomínat těsto na palačinky). Vlijete odlévací prášek do připravené formy a necháte ztuhnout na teplém a suchém místě (alespoň 60 minut).

Nakonec vyndáte výtvor z formy a v ruce máte hotový 3D odlitek.


 
Zpět do obchodu