Levadulový třpytivý olej v hodnotě 499 Kč a doprava zdarma! Ke všem nákupům nad 2500 Kč do vyprodání zásob.

3D odlévací sada s dvojrámečkem v dárkovém kufříku

3D odlévací sada  s dvojrámečkem v dárkovém kufříku  

Dřevěný dvojrámeček je určen pro odlitek nožičky nebo ručičky miminka.  

Navíc získáte luxusní kufřík české výroby  s designem kreslířky  Sylvi Francové, který můžete použít  pro uchování vzpomínek na období Vašeho miminka. 

Vytvoření odlitků je snadné, rychlé a naprosto bezpečné pro dětskou pokožku.

Kvalitní materiály umožní zachytit i velmi jemnou kresbu pokožky a Vy tak získáte celoživotní vzpomínku, případně krásný dárek pro Vaše blízké.

Zasklené dřevěné  rámečky jsou vyráběny speciálně pro tyto účely. Přírodní materiál, zdravotně nezávadný a testovaný u Státního zdravotního ústavu v Praze. Vyrobeno ve spolupráci s chráněnou dílnou Mela, o.p.s. - zakoupením každé sady podporujete její činnost.

Obsah balení:  kufřík s motivem návrhářky Sylvi Francové jje moderní forma dárkového balení,  dřevěný dvojrámeček, 150 g přírodní hmota z mořských řas ke zhotovení formy 150 g speciálně bělená a tvrzená sádra , 2 barevné pasparty,  stříbrná barva, štětec, smirkový papír, lepidlo,  odlévací misky  a návod k použití .

Skladem
Kód: DR
1 408 Kč
Kategorie: 3D odlitky
3D odlévací sada s dvojrámečkem v dárkovém kufříku
Akce Tip Výprodej

Jak na to?

1. Nejprve vytvoříte formu na odlitek - materiál smícháte se studenou vodou v poměru 60 g prášku na 210 ml vody. Mícháte zhruba 30 sekund tak, aby se prášek úplně rozpustil, směs bude mít fialovou barvu.

2. Nalijete ji do misky, směs začne pozvolna růžovět.

3. Nožičku miminka ponoříte do hmoty tak, aby se nikde nedotýkala stěn mističky a necháte ji ve směsi cca 60 sekund. Hmota postupně světlá a bělá, asi po minutě ztvrdne. Prstem můžete zkontrolovat na povrchu, zda je hmota dostatečně tvrdá a pokud ano, můžete miminku pacičku pomalým tahem vytáhnout a omýt ji. Nebojte se, hmota je dostatečně pružná.

Vytvořenou formu na odlitek použijte k vylití odlévacím práškem do dvou hodin.

4. Smícháte 75 g prášku a 50 ml vody (konzistence bude připomínat těsto na palačinky). Vlijete odlévací prášek do připravené formy a necháte ztuhnout na teplém a suchém místě (alespoň 60 minut).

Nakonec vyndáte výtvor z formy, v ruce máte hotový 3D odlitek. Uhlaďte ho smirkovým papírem a štětcem obarvěte. Po zaschnutí barvy přilepte odlitek do rámečku, na druhou stranu vystavte fotografii.

V balíčku najdete:

150 g materiálu na výrobu formy
150 g odlévacího prášku
kufřík potištěný miminky (d: 24,5 x š: 17,5 x v: 8,5 cm)
dřevěný dvojitý rámeček spojený pantem (vnější rozměr jednoho rámečku: 15 x 15 cm, hloubka: 1,2 cm, vnitřní rozměr: 12 x 12 cm)
2 barevné pasparty (vhodné pro chlapečky i holčičky)
stříbrná barva
štětec
odlévací misky
smirkový papír
lepidlo
návod k použití (na našem webu najdete návod včetně obrázků)

Ozdobí vaši poličku nebo noční stolek?

Zpět do obchodu